Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Moderator (wieczory i weekendy)
new
Marketing
Hand Made

Hand Made
Kraków
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
zaawansowany język polski
znajomość social mediów
Opis stanowiska

Można Cię opisać tymi trzema rzeczami: spokój, znajomość social mediów i cierpliwość.

Spokój masz we krwi. Naturalny i legalny! Social media znasz jak własną kieszeń, a cierpliwość masz nawet do ludzi w internecie. Zgadza się?

Obowiązki

Do obowiązków należy wieczorna moderacja profili social mediowych (reagowanie na komentarze, odpowiadanie na wiadomości, wchodzenie w wybrane dyskusje, kontakt z klientem w celu uzyskania dodatkowych informacji)

w trybie co dwa tygodnie (jeden tydzień moderujesz Ty, a kolejny druga osoba z tzw. "dwójki moderatorskiej" i tak na zmianę).

Godziny dyżurów:

- wieczorami od poniedziałku do piątku między 17:00 a 20:00,

- w weekendy i święta od 9:00 do 20:00 w ograniczonym zakresie, moderacja raz na kilka godzin.

Oczekiwania

  • znasz biegle język polski w mowie i piśmie
  • masz doświadczenie w moderowaniu (najlepiej w agencji social media lub pokrewnej)
  • dysponujesz czasem we wskazanych dniach i godzinach

Oferujemy

Pracę zdalną w zgranym zespolem moderatorów, ze wsparciem szefa moderacji. To świetna praca np. dla studentów, którzy dysponują czasem wieczorami i w weekendy i / lub osób, które szukają pracy, którą mogą wykonywać z dowolnego miejsca ze stabilnym dostępem do internetu.

Podsumowanie

Jeśli swobodnie operujesz social mediami, znasz świetnie język polski i masz cierpliwość do ludzi w internecie, to idealna praca dla Ciebie.