• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Account Executive (PR Coordinator)
    PR Account Executive (PR Coordinator)
    new
    Marketing
    Havas PR Warsaw Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    lifestyle
    komunikacja
    Media
    pr
    event
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Havas PR Warsaw Czołowa sieciowa agencja public relations w Polsce, zdobywca licznych nagród i wyróżnień w polskich i międzynarodowych konkursach branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    PR Coordinator

    W nasze szeregi przyjmiemy osobę, która ma już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w realizacji projektów z obszaru komunikacji PR-owej lub marketingowej

    W HAVAS CZEKA NA CIEBIE:

    • praca dla prestiżowych marek będących liderami w swoich branżach
    • wsparcie w prowadzeniu kompleksowych projektów dla klientów agencji
    • udział w przygotowywaniu i wdrażaniu planów komunikacji dla klientów agencji
    • przygotowywanie researchy, analiz, raportów oraz rekomendacji dla klientów
    • uczestniczenie w przetargach i burzach kreatywnych
    • współpraca z mediami, influencerami i liderami opinii
    • współorganizowanie eventów i wydarzeń specjalnych

    OCZEKUJEMY:

    • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy w zespołach komunikacji PR lub marketingowej
    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pisania tekstów
    • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w pracę
    • otwartość na rozwój i chęć do nauki

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie, na cały etat
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta Multisport)
    • szkolenia kompetencyjne w ramach autorskiego programu Havas University
    • ciekawe wyzwania w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • możliwość korzystania ze strategicznych i kreatywnych zasobów Havas Group
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej na Mokotowie

    Jeżeli uważasz, że to ciekawa propozycja - dołącz do nas!