Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

PR Assistant
Marketing
Havas PR Warsaw Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
pr
komunikacja
event
Media
Angielski
lifestyle
Opis stanowiska

Havas PR Warsaw Czołowa sieciowa agencja public relations w Polsce, zdobywca licznych nagród i wyróżnień w polskich i międzynarodowych konkursach branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

W nasze szeregi przyjmiemy osobę, która ma za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w realizacji projektów z obszaru komunikacji PR-owej lub marketingowej

W HAVAS CZEKA NA CIEBIE:

  • praca dla prestiżowych marek będących liderami w swoich branżach
  • wsparcie w prowadzeniu kompleksowych projektów dla klientów agencji
  • udział w przygotowywaniu i wdrażaniu planów komunikacji dla klientów agencji
  • przygotowywanie researchy, analiz, raportów oraz rekomendacji dla klientów
  • uczestniczenie w przetargach i burzach kreatywnych
  • współpraca z mediami, influencerami i liderami opinii
  • współorganizowanie eventów i wydarzeń specjalnych

OCZEKUJEMY:

  • min. 3-6 miesięcy doświadczenia w pracy w zespołach komunikacji PR lub marketingowej
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pisania tekstów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • otwartość na rozwój i chęć do nauki

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, na cały etat
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta Multisport)
  • szkolenia kompetencyjne w ramach autorskiego programu Havas University
  • ciekawe wyzwania w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość korzystania ze strategicznych i kreatywnych zasobów Havas Group
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej na Mokotowie

Jeżeli uważasz, że to ciekawa propozycja - dołącz do nas!