Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy/a Specjalista/ka ds. finansowych
new
Finanse
Health LABS Care S.A.

Białystok
4 400 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
księgowość
finanse
rachunkowość
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. finansowych

4 400 zł brutto / mies. + Bonus/Premia kwartalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w weryfikacji dokumentacji księgowej i administracyjnej
  • udział w organizacji właściwego obiegu i archiwizacji dokumentacji
  • pomoc we wprowadzaniu dokumentacji do systemu ERP
  • pomoc w uzgadnianiu informacji finansowej
  • pomoc w przygotowaniu, dystrybucji i zarządzaniu dokumentacją sprzedażową
  • pomoc w przygotowaniu raportów i kalkulacji prowadzonych w Dziale Finansowym
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • udział w przygotowaniu dokumentacji i informacji finansowej na potrzeby administracyjne, audytowe i kontrolne
  • udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów i systemów finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunkowe (księgowość, finanse, podatki)
  • minimum podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel na poziomie minimum dobrym
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • chęć nauki i rozwoju
  • dyskrecja
  • (mile widziane) doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • system premiowy (kwartalny): uzależnione od realizacji celów kwartalnych
  • pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w różnych obszarach z dziedziny finansów
  • uczestniczenie w realizacji ciekawych projektów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
4 400 PLN

Brutto miesięcznie - UoP