Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Trade Marketing Specialist
Marketing
Health LABS Care S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
trade marketing
dobra organizacja pracy
e-commerce
Opis stanowiska

Lokalizacja: Warszawa

Kogo szukamy?

Osoby mocno nastawionej na cel, poszukującej nowych możliwości i rozwiązań, proaktywnej z otwartą głową pełną pomysłów.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań promocyjnych w sklepach internetowych naszych partnerów biznesowych,
  • Planowanie kalendarza działań promocyjnych dla wybranych grup produktów i kanałów sprzedaży,
  • Budowanie widoczności produktów HLC na tronach internetowych i w punktach sprzedaży naszych partnerów,
  • Bliska i efektywna współpraca z działem sprzedaży, designu i zespołem brand managerów,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz aktywności promocyjnych i aktywacyjnych w powierzonych kanałach sprzedaży,
  • Realizacja budżetu promocyjnego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy trade marketingowej i/lub e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi trade marketingowych wspierających kanał online
  • Preferowane doświadczenie w dziale trade marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Kreatywność, operatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie, osiągającej znaczące sukcesy komercyjne
  • Realny wpływ na biznes i otwartość na testowanie nowych rozwiązań
  • Pakiet niezbędnych narzędzi biznesowych do realizowania wyznaczonych zadań
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zniżki na nasze produkty
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego