Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk CRM
new
BI & Data
Hebe - Jeronimo Martins

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Hebe jest częścią globalnej spółki, ale wszystko od konceptu po logistykę budujemy w naszej siedzibie. Docenimy Twoje pomysły i wiedzę bo chcemy budować biznes w oparciu o ludzi i ich zaangażowanie. Dołącz do jednego z naszych hebest zespołów!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
SQL
excel
Analiza Danych
język angielski
Mile widziane
Salesforce Marketing
Salesforce Data Cloud
Opis stanowiska

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie kampanii od strony analityczno-bazodanowej (konfiguracja segmentów w systemie Sales Force Marketing oraz Data Cloud)
  • raportowanie wyników kampanii promocyjnych (email, sms, push)
  • analiza wyników sprzedaży i akcji, rekomendowanie zmian
  • wsparcie rozwoju programu lojalnościowego poprzez raportowanie i analizę jego danych
  • segmentacja bazy Klientów programu my hebe

PASUJESZ DO NAS JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu statystyki, ekonometrii, matematyki etc.
  • masz min. 1 rok doświadczenia w zakresie analizy danych
  • posiadasz niezbędną znajomość języka SQL oraz programu Excel w stopniu zaawansowanym
  • masz umiejętności przekształcania danych oraz analiz w wiedzę i rekomendacje biznesowe
  • masz dużą dbałość o szczegóły, umiejętność samodzielnej pracy
  • znasz język angielski na poziomie min. B2

TO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny przyjścia do pracy
  • możliwość skorzystania z hybrydowego modelu pracy (1 dzień z domu w tygodniu)
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport PLUS
  • zapomogi i nieoprocentowane pożyczki
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • fizjoterapia w biurze