Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Planista Popytu
new
Logistyka
Hebe - Jeronimo Martins

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Hebe jest częścią globalnej spółki, ale wszystko od konceptu po logistykę budujemy w naszej siedzibie. Docenimy Twoje pomysły i wiedzę bo chcemy budować biznes w oparciu o ludzi i ich zaangażowanie. Dołącz do jednego z naszych hebest zespołów!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
SAP
Microsoft Excel
narzędzia prognostyczne
analityczne myślenie
Mile widziane
VBA
SQL
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • prognozowanie popytu na poziomie produktów i kanałów sprzedaży (offline-online) z uwzględnieniem promocji, sezonowości, wdrożeń nowych produktów i informacji otrzymanych z działów współpracujących
  • przygotowywanie przekrojowych analiz na podstawie danych historycznych
  • udział w projektach rozwojowych na styku Łańcucha Dostaw i IT
  • współpraca z działem zakupów, marketingu, sprzedaży w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności produktów
  • kontakt z Dostawcami w celu zapewnienia dostępności produktów dla średnio i długoterminowych horyzontów planowania popytu

Nasze wymagania:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w obszarze planowania popytu/analizy danych i/lub łańcucha dostaw (mile widziane doświadczenie w branży detalicznej)
  • bardzo dobrze znasz MS Excel
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów zaocznych
  • w stopniu komunikatywnym znasz język angielski
  • interesujesz się obszarem łańcucha dostaw
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia i pracy z dużą ilością danych
  • jesteś osobą dyspozycyjną, samodzielną, proaktywną
  • umiejętność programowania w VBA będzie dużym atutem

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy
  • Możliwość skorzystania z hybrydowego modelu pray (1 dzień z domu w tygodniu)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport PLUS
  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Fizjoterapia w biurze