Oferty
Online Marketing Specialist
SEO

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

język angielski

Marketing Internetowy

digital marketing

SEO

Google Ads

HTML

CSS

Wordpres

Mile widziane

HubSpot

analityczne myślenie

samodzielność

aktualne trendy

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Heilind jest jednym z wiodących światowych dystrybutorów produktów internetowych i elektromechanicznych. Jesteśmy prywatną i odnoszącą międzynarodowe sukcesy firmą średniej wielkości w regionach obu Ameryk, Azji i Pacyfiku oraz Europy, skupiającą się na produktach Interconnect, elektromechanicznych, łącznikach i czujnikach. W 1974 roku firma Heilind została założona przez Boba Clappa i rozrosła się do firmy zatrudniającej ponad 2000 pracowników na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Uaktualnianie stron firmowych w zakresie tresci, UX oraz wymagań formalnych
  • Tworzenie stron internetowych Partnerów i przygotowywanie wytycznych optymalizacyjnych do wdrożenia
  • Tworzenie, optymalizacja, raportowanie kampanii Google Ads
  • Planowanie, realizacja oraz optymalizacja kampanii PPC
  • Nadzór nad kosztami i budżetem
  • Cykliczne raportowanie wyników prowadzonych kampanii
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie działań wspierających generowanie leadów organicznych, ruchu, zasięgów oraz zaangażowania w ramach social media, budowania wizerunku stron firmowych
  • Współprca z działem marketingu w zakresie budowania kampani mailingowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (dział zarządzania produktem oraz sprzedaży)
  • Śledzenie najnowszych trendów SEO / SEM
  • Umiejętność graficznej obróbki zdjęć (Adobe Photoshop)

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. marketingu internetowego
  • Praktyczna, dobra znajomość zasad tworzenia i optymalizacji stron/sklepów www pod kątem SEO i użyteczności
  • Dobra znajomość HTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy z systemem CMS – WordPres
  • Dobra znajomość Google Ads, umiejętność tworzenia i optymalizowania różnych typów kampanii Google Ads
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość HubSpot
  • Sprawne poruszanie się w tematach online i znajomość aktualnych trendów
  • Samodzielność, terminowość,
  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Zostań częścią naszego zespołu:
  • Oferujemy Ci bezpieczną pracę w rozwijającej się, międzynarodowej i zorientowanej na zespół firmie oraz możliwość kształtowania i wnoszenia własnych pomysłów do osobistego rozwoju. Praca dla nas to praca dla dynamicznego start-upu, ale w silnej międzynarodowej sieci i świetnym duchu zespołowym.

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie o umowę B2B
  • pracę w pełnym wymiarze etatu
  • dofinansowanie karty Multisport
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (w biurze w Krakowie lub Mysłowicach)
  • 2 dodatkowe dni urlopu
  • udział w programie płatnych poleceń pracowników