Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektromechanik ⚙️
new
Inżynieria
HERBAPOL - LUBLIN S.A.

Białystok
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
elektromechanika
dokumentacja techniczna
Opis stanowiska

🌍 Białystok

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji.
  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami produkcji, instalacji, zasilania i sterowania.
  • Usuwanie bieżących awarii.
  • Okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Udział w projektach – usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania.
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe.
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne do 1kV.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, karta multisport).