Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent ds. Realizacji Inwestycji
new
Inżynieria
Hermanos Sp. z o.o.

Kraków
4 242 - 4 243 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy Hermanos Sp. z o.o., poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. Realizacji Inwestycji

Obowiązki:

  • Koordynacja przekazania realizacji projektów pomiędzy działem sprzedaży a działem realizacji.
  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu dopracowania uzgodnień oraz zapewnienia terminowej i skutecznej realizacji inwestycji.
  • Utrzymywanie regularnego kontaktu z działem rozliczeń w celu zapewnienia poprawności procesu rozliczeń projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych (kierunki związane z odnawialnymi źródłami energii, budownictwem, ekoenergetyką).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w sektorze odnawialnych źródeł energii.
  • Benefity pracownicze.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli uważasz, że idealnie pasujesz do tego stanowiska, prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą RODO :)

4 242 - 4 243 PLN

Brutto miesięcznie - UZ