Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca Techniczno-Handlowy
new
Sales
Hermanos Sp. z o.o.

8 000 - 20 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Sales
sprzedaż
Opis stanowiska

Firma HERMANOS zatrudni osoby na stanowisko Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. źródeł ciepła i termomodernizacji

Lokalizacje: Mielec, Tarnobrzeg, Nowy Sącz, Gorlice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Lublin, Olkusz, Jasło

Obowiązki:

  • Obsługa otrzymanych leadów, (kontakt telefoniczny, spotkania)
  • Pozyskiwanie leadów przy konkretnym wsparciu (nie doorowanie)
  • Pozyskiwanie Klientów
  • Doradztwo w zakresie OZE (dotacja CZP, źródła ciepła, CO/ termoizolacja/ stolarka, fotowoltaika)
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów,
  • Opieka w całym procesie obsługi Klienta
  • Realizacja targetów i zadań
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Doświadczenie w sprzedaży OZE
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, znajomość technologii budownictwa i głębokich termomodernizacji budowli, w szczególności budownictwa jednorodzinnego
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swoboda komunikacji

Oferujemy:

  • Umowa B2B
  • Onboarding (szkolenie, wdrożenie przez doświadczony zespół, wsparcie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i system wypłat
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Uczestnictwo w różnych projektach
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód firmowy)
  • Leady oraz wsparcie w działaniach własnych pozyskiwania leadów
  • Pracę w mocno zmotywowanym i wspierającym się zespole
  • Pracę w stabilnej rynkowo i równocześnie bardzo dynamicznej firmie

8 000 - 20 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B