Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Electrician Fitter
Inżynieria
MacGregor

MacGregor
Gdynia
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
branża stoczniowa
rysunki techniczne
schematy elektryczne
Uprawnienia SEP do 1 KV
prawo jazdy kat. B
Mile widziane
obsługa wózków widłowych
Opis stanowiska

Cel stanowiska:

Pozycja została utworzona w celu wsparcia MacGregor RoRo, zlokalizowanego w naszym biurze w Gdyni.

Monter urządzeń elektrycznych będzie wykonywał prace instalacyjne urządzeń MacGregor pod nadzorem inżyniera instalacji. Zadaniami montera będzie montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, szaf rozdzielczych i sterowniczych, układów automatyki, montaż urządzeń i elementów elektrycznych lub mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej jest wymogiem koniecznym (monter elektryk);
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • Mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych samojezdnych, podestów ruchomych nożycowych;
  • Wymagane uprawnienia SEP do 1 kV;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (min.70%);
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej organizacji z różnorodnymi interesującymi zadaniami w rozwijającym się biznesie i zmieniającym się środowisku;
  • Możliwość dalszego rozwijania kompetencji zawodowych;
  • Udział w wewnętrznych projektach oraz szkoleniach za granicą;
  • Opiekę zdrowotną Medicover;
  • System kafeteryjny Worksmile (m.in. Kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich);
  • Ubezpieczenie na życie UNIQA.

Zainteresowany?

Zapraszamy do przesłania swojego CV.