Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Fitter
Inżynieria
MacGregor

Fitter

MacGregor
Gdynia
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
branża stoczniowa
rysunki techniczne
elektronarzędzia
spawanie metodą 111
prawo jazdy kat. B
Mile widziane
obsługa wytaczarki
Opis stanowiska

Cel stanowiska

Monter urządzeń okrętowych będzie głównie wykonywał prace serwisowe oraz instalacyjne urządzeń MacGregor (urządzenia RoRo, pokrywy lukowe, dźwigi, rampy nabrzeżowe) pod nadzorem inżyniera serwisu lub instalacji. Instalacje będą prowadzone głównie w stoczniach zagranicznych, ale również i w polskich. Serwisy zlokalizowane mogą być w portach i stoczniach w kraju oraz za granicą.

Do głównych zadań montera będzie należało szlifowanie, montaż (spawanie, skręcanie), wymiana lin stalowych, wymiana elementów zawiasów ramp, pokryw lukowych, wymiana uszczelnień, mobilna obróbka w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną. Praca na tym stanowisku wymaga odpowiedniego doboru oraz przygotowania niezbędnych narzędzi, parametrów pracy urządzeń oraz posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi. Monter będzie zobowiązany pracować i przestrzegać wszystkich wytycznych jakościowych (wymiarowanie, tolerancje).

Zakres obowiązków

  • Ocena stanu i jakości montowanych części i podzespołów,
  • Podejmowanie działań korygujących w przypadku niezgodności,
  • Prawidłowy montaż, zgodnie z dokumentacją urządzenia,
  • Przestrzegania zasad określonych w dokumentacji,
  • Dbanie o stan powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi
  • Zgłaszanie przełożonemu przestrzegania zasad i zadań BHP w miejscu pracy,
  • Przekazywanie opinii Głównemu Monterowi lub Inżynierowi Instalacji,
  • Zgłaszanie błędów rysunkowych lub innych obszarów do poprawy Liderowi Instalacji,
  • Zgłaszanie obecności osób nieupoważnionych na terenie nadzorowanym przez MacGregor.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej jest wymogiem koniecznym (monter konstrukcji stalowych, - monter urządzeń , - monter hydrauliki siłowej);
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych w zakresie mechaniki i hydrauliki siłowej;
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, palnikiem gazowym, spawanie metodą 111 (lub 136);
  • Umiejętność obsługi mobilnej wytaczarki będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (min.70%);
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Opiekę zdrowotną Medicover
  • System kafeteryjny Worksmile
  • Ubezpieczenie na życie UNIQA
  • Udział w projektach wewnętrznych i szkoleniach za granicą
  • Pracę w globalnej organizacji z różnorodnymi, interesującymi zadaniami w rozwijającym się biznesie
  • Możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych

Zainteresowany?

Zachęcamy do przesłania swojego CV!