Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Stażysta do działu Technical Support
Inżynieria
Hiab Poland Sp z o.o.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
dobra organizacja pracy
excel
Opis stanowiska

Hiab jest wiodącym dostawcą inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie obsługi ładunków. Dążymy do tego, aby każdego dnia zapewniać klientom najlepszą obsługę dzięki najbardziej zaangażowanym pracownikom i partnerom.

Jako pionier w branży, Hiab nadal sprawia, że obsługa ładunków jest inteligentniejsza, bezpieczniejsza i bardziej zrównoważona, aby budować lepsze jutro.

Obecnie poszukujemy Stażysty do działu Technical Support.

Jeśli szukasz rozwoju i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności techniczne, dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Poznasz szerokie portfolio produktów Hiaba od strony technicznej.
  • Będziesz zajmować się obsługą ticketów i odpowiadaniem na podstawowe pytania techniczne dotyczące urządzeń z portfela HIABA.
  • Będziesz prowadził kontakt z Klientami i udzielał im wsparcia technicznego.
  • Będziesz współpracował z innymi zespołami Hiab: logistyka, webshop, sourcing, pricing, PLM.
  • Będziesz mieć możliwość uczestnictwa nowych projektach, usprawnieniach prowadzonych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2 - warunek konieczny.
  • Znajomość języka włoskiego na poziomie B1/B2 - mile widziana.
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) - preferowane kierunki mechaniczne, techniczne, oceanotechnika, budowa maszyn.
  • Wysoki poziom komunikatywności.
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP oraz Google Suite.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, za pośrednictwem Adecco Poland.
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z Hiab po ukończonym stażu i zatrudnienia bezpośrednio w firmie.
  • Wynagrodzenie na START: 4400 zł brutto.
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych: Karta sportowa, prywatna opieka medyczna.