• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceDesignUX/UIWeb Developer
    Web Developer
    new
    Design
    HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    jQuery

    Wordpress

    PHP

    HTML

    SEO

    Google Analytics

    CSS

    Opis stanowiska

    Do naszego zespołu marketingowego AdWise szukamy doświadczonego web developera, który będzie pracować z nami w trybie pracy hybrydowej (3 dni w siedzibie w Gliwicach, 2 dni zdalnie).

    Zakres obowiązków

    • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie stron internetowych opartych na WordPressie
    • Optymalizacja stron internetowych i zapewnienie ich bezpieczeństwa
    • Współpraca z zespołem projektowym przy tworzeniu funkcjonalnych i estetycznych stron internetowych
    • Analiza wymagań klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań technologicznych
    • Zarządzanie i utrzymanie stron internetowych

    Poszukiwane kompetencje

    • 3 lata doświadczenia w pracy jako Wordpress Developer
    • Perfekcyjna znajomość Elementora PRO
    • Bardzo dobra znajomość innych builderów: WP Backery, Divi
    • Umiejętność tworzenia motywów Wordpress
    • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, PHP, JS, jQuery, GSAP
    • Doświadczenie w pracy z wtyczkami Crocoblock, ACF, Custom Post UI
    • Umiejętność przeprowadzania audytów technicznych i wdrażania ich wyników na strony klientów
    • bardzo dobra znajomość Woocommerce i umiejętność integracji z popularnymi modułami tj. bramki płatności, bramki kurierskie, WP DESK i podobne
    • Umiejętność wdrażania projektów z Figmy
    • Znajomość dobrych praktyk SEO i wdrażanie stron zgodnie z nimi
    • Umiejętność tworzenia kopii witryn i ich migracji
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z datalayer oraz Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie miesięczne 9000 - 10 000 zł + VAT (B2B)
    • Nie będziemy Cię ograniczać - będziesz mógł/mogła realizować się w wielu projektach.
    • Damy Ci pakiet prawdziwego zaufania, bo na nim opieramy współpracę - dostajesz zadanie i je realizujesz. Nikt nie będzie stał Ci nad głową.
    • Jeśli jednak będziesz potrzebował wsparcia - zawsze je dostaniesz. Mamy na pokładzie świetnych specjalistów, którzy lubią dzielić się wiedzą.
    • Sorry, nie mamy owocowych czwartków. Ale na stole często leży coś do przekąszenia - po co ograniczać się do jednego dnia w tygodniu?