Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Majster Budowy
Inżynieria
Hitachi Zosen Inova

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
rysunek izometryczy
rysunek techniczny
Angielski
prawo jazdy kat.B
Mile widziane
niemiecki
SCC
Opis stanowiska

HITACHI ZOSEN INOVA POLSKA SP. Z O.O.

Firma Hitachi Zosen Inova Polska Sp. z o.o. jest oparta w swej działalności na zasadach szwajcarskiej firmy założycielskiej, która gwarantuje najwyższe standardy tak biznesowe jak i międzyludzkie. Zakres działania to techniczne usługi serwisowe oraz realizacja nowych projektów z zakresu budownictwa przemysłowego i energetycznego na terenie Europy.

MAJSTER BUDOWY

Poszukujemy pracowników dozoru na prace zagraniczne

Kandydat musi posiadać zameldowanie w Polsce.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem, terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań, informowanie Dyrektora projektu o ewentualnych trudnościach.

Zadania:

  • Koordynacja robót zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami na projekcie
  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku
  • Organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy podległego zespołu pracowników, jak i podwykonawców
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP
  • Raportowanie postępu prac
  • Zgłaszanie robót do odbiorów i uczestnictwo w odbiorach zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Uzupełnianie dokumentacji
  • Kompletowanie poszczególnych elementów konstrukcji stalowej na podstawie rysunku technicznego
  • Nadzorowanie montażu / demontażu poszczególnych zespołów, podzespołów konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem
  • Zgłaszanie robót do odbiorów i uczestnictwo w odbiorach.
  • Udział w naradach koordynacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Znajomość rysunku izometrycznego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Doświadczenie w pracy jako majster konstrukcji stalowej i kotła - wymagane min. 2 lata
  • Praktyka przy budowie spalarni śmieci (elektrofiltry, kanały, rurociągi)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane SCC
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie, dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole przy ciekawych projektach na terenie państw Europy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania