Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik/ inżynier budowy ds. sanitarnych
Inżynieria
Hoben D. Borysławski Sp.k

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
branża budowlana
prawo jazdy
samodzielność
komunikatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP,
  • Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań,
  • Organizowanie i prowadzanie narad z inwestorem oraz podwykonawcami,
  • Tworzenie budżetów i harmonogramu prac oraz kontrola nad ich prawidłową realizacją,
  • Koordynacja procesu tworzenia dokumentacji powykonawczej,
  • Odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi,
  • Analiza harmonogramu i postępu robót.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym- inżynieria środowiska,
  • Mile widziana znajomość rynku budowlanego w branży sanitarnej (w szczególności wentylacje),
  • Znajomość ogólnej branży budowlanej,
  • Pasja, oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
  • Doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy lub Kierownika Robót w swojej specjalności,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mobilność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),
  • Atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia) oraz system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wspierającą, pozytywną atmosferę w pracy,