• Wszystkie ofertyMarysinLogistykaKurierKurier/Dostawca Zakupów - Kierowca kat. B - 30-35zł/h brutto
    Kurier/Dostawca Zakupów - Kierowca kat. B - 30-35zł/h brutto
    Logistyka
    Holding1, Grupa Express

    Marysin
    7 - 9 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Holding1 to grupa kapitałowa, w którą wchodzą takie spółki jak PGD, Traficar, Express Car Rental, Workeo, Megapolis i wiele innych. Każda spółka ma za zadanie ułatwiać życie i zapewniać usługi bez stresu, bez nadmiernych emocji – prosto do celu.

    Dołącz do grona pracowników Holding1 i rozwijaj z nami nowe linie biznesowe pracując elastycznie w jednej z największych organizacji w Polsce.

    W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kurier - Dostawca Zakupów.

    Magazyn - miejsce początkowe i końcowe pracy znajduje się w Marysinie, ul. Akwarelowa 6

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie uzależnione od ilości dostarczonych zamówień - 30-35zł/h brutto
    • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
    • Zniżki na produkty Grupy Express
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Pakiet sportowy

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie zakupów oraz dostarczanie ich do klientów na terenie Warszawy
    • Zakupy dostarczane są samochodem Renault Master w zabudowie chłodni

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii B przynajmniej rok
    • Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty - praca w godzinach 4:45-14/13:45-23 - elastyczny czas pracy, możliwość pracy w wybrane dni tygodnia

    7 - 9 USD