• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSEOSpecjalista ds. SEO
    Specjalista ds. SEO
    SEO
    Homla

    Homla

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    HTML
    ms excel
    SEO
    Google Search Console
    Google Analytics
    CSS
    Angielski

    Mile widziane

    magento

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Kraków ul. Sosnowiecka 75 / zdalnie

    O firmie

    Spółka N2H to prężnie rozwijająca się firma działająca na polskim rynku. N2H jest właścicielem marki Homla zajmującej się sprzedażą wyposażenia wnętrz na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 70 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

    Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

    Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie strategii SEO w ramach sklepu internetowego Homla
    • zapewnianie wzrostów w ruchu organicznym
    • tworzenie strategii SEO z uwzględnieniem słów kluczowych, optymalizacji technicznej oraz link buildingu
    • monitorowanie i raportowanie głównych wskaźników w obszarze SEO
    • przygotowanie wytycznych i specyfikacji optymalizacji treści na stronach
    • bieżąca analiza i optymalizacja on-site SEO oraz prowadzenie działań off-site SEO
    • monitoring rynku i analiza działań konkurencji

    Nasze wymagania:

    • 2 – 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii SEO
    • bardzo doba znajomość narzędzi SEO: Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, SEMrush, Screaming Frog, Contadu, itp
    • praktyczna znajomość HTML, CSS oraz podstawy języków programowania (np. Python) wykorzystywanych do automatyzacji zadań SEO
    • dobra znajomość MS Excel / Google Sheets, w tym doświadczenia w wykorzystywaniu wcześniej utworzonych skryptów
    • praktyczna wiedza dotycząca pozycjonowania i optymalizacji pod kątem SEO poparta doświadczeniem
    • analityczny umysł i umiejętność efektywnego operowania liczbami i statystykami
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • samodzielność w działaniu oraz inicjatywa

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy z platformą e-commerce Magento
    • doświadczenie pracy w branży home decor lub pokrewnej

    To oferujemy:

    • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, dodatkowego ubezpieczenia grupowego – na preferencyjnych warunkach
    • kartę rabatową na zakupy w sklepach stacjonarnych Homla
    • pracę w pełnym wymiarze etatu
    • możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7:00 a 8:00
    • krótsze godziny pracy w piątki – pracujemy tylko 6 godzin
    • niezbędne narzędzia pracy, które pozwolą Ci na swobodne działanie
    • miejsca parkingowe przeznaczone dla pracowników oraz biuro znajdujące się poza strefą płatnego parkowania
    • możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze
    • wspólne celebrowanie pracowniczych uroczystości – ciasto w biurze to prawie codzienność.
    • dostęp do kuchni zaopatrzonej między innymi w aromatyczną kawę i pyszną herbatę

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”