Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Microsoft Cloud Technical Specialist
new
Sales
Hostersi Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft 365
sprzedaż
negocjacje
Angielski
cloud
Mile widziane
Microsoft Azure
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klientów w planowaniu i doborze rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych i hybrydowych Microsoft.
  • Doradztwo dla klientów w doborze rozwiązań i wykorzystania usług chmurowych w biznesie
  • Aktywne prezentowanie usług i doradztwo w procesie sprzedaży
  • Utrzymywanie relacji technologicznych z klientem - transfer wiedzy.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewniania klientom usług adresujących oczekiwania biznesu
  • Udział w projektach Solution Assessment i migracyjnych

Wymagania:

  • Biegła znajomość platformy Microsoft 365 i/lub Microsoft Azure, poparta certyfikatami – warunek konieczny
  • Otwartość na stały rozwój i zdobywanie wiedzy w obszarze chmury Microsoft oraz innych technologiach
  • Doświadczenie w pracy w firmie będącej partnerem Microsoft
  • Silna orientacja i otwartość na potrzeby biznesowe klientów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

Oferujemy:

  • Sprawnie i przyjaźnie przeprowadzony proces rekrutacji oraz feedback
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B - Ty wybierasz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • Praca hybrydowa, z możliwością ustalenia zakresu pracy zdalnej
  • Miejsce postojowe na dużym firmowym parkingu
  • Współpracę w zespole ekspertów i możliwość rozwoju własnych kompetencji
  • Szkolenia i certyfikacje w obszarze Microsoft Cloud oraz innych technologiach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zajęcia doskonalące znajomość języka angielskiego
  • Program poleceń pracowników
  • Udział w akcjach CSR