Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager ds. współpracy w obszarze cyberbezpieczeństwa i nowych technologii
PM
AGH w Krakowie

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Cyberbezpieczeństwo
zarządzanie projektami
Umiejętność analizy
Angielski
Microsoft Office
administracja
komunikatywność
marketing
Opis stanowiska

Interesujesz się rozwojem technologii podwójnego zastosowania, innowacjami lub

cyberbezpieczeństwem? Chcesz zaangażować się w projekty współtworzone m.in. z NATO?

Dołącz do zespołu Centrum Cyberbezpieczeństwa AGH i kreuj z nami przyszłość

ekosystemu innowacji technologicznych i cyber w Polsce!

Twoje główne zadania:

1) realizacja strategii rozwoju ekosystemu innowacji w obszarze technologii dual-use i

cyberbezpieczeństwa w ramach działalności Centrum Cyberbezpieczeństwa oraz

projektu Krakow DIANA Accelerator (NATO);

2) nawiązywanie i utrzymywanie relacji z polskimi i zagranicznymi uczelniami,

instytutami badawczymi, sektorem publicznym, firmami komercyjnymi oraz innymi

kluczowymi podmiotami w branży;

3) przygotowywanie i prezentacja materiałów na temat ekosystemu innowacji

technologicznych i cyberbezpieczeństwa;

4) reprezentowanie AGH na spotkaniach z partnerami, konferencjach i wydarzeniach

branżowych;

5) współpraca z władzami uczelni oraz działem PR i komunikacji w celu informowania

opinii publicznej o działaniach Krakow DIANA Accelerator i Centrum

Cyberbezpieczeństwa.

Poszukujemy osób, które posiadają:

1) co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;

2) wykształcenie wyższe (preferowane w dziedzinach nauk politycznych, prawa,

administracji, komunikacji, marketingu, zarządzania projektami lub pokrewnych);

3) doświadczenie w budowaniu relacji w środowisku uczelni wyższych, NGO,

korporacyjnym lub rządowym;

4) znajomość co najmniej jednego z obszarów tematycznych: innowacje, nowe

technologie, cyberbezpieczeństwo;

5) umiejętność identyfikowania potrzeb w zakresie budowania partnerstw;

6) znajomość procesów decyzyjnych w różnych środowiskach, w tym uczelniach

wyższych, organach administracji publicznej oraz firmach komercyjnych;

7) umiejętność pracy w zespole, dobrą organizację pracy, umiejętność zarządzania

równoległymi projektami;

8) znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B-2 (w mowie i piśmie);

9) etykę zawodową w tym zachowanie poufności i ochrona wrażliwych informacji;

10) bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office i innych narzędzi IT, w tym do

zarządzania projektami i relacjami z klientami.

Dodatkowymi atutami będą:

1) doświadczenie w wystąpieniach publicznych;

2) znajomość środowiska cyberbezpieczeństwa i nowych technologii (who is who) oraz

otoczenia regulacyjnego i instytucjonalnego w tych obszarach.

Oferujemy zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na okres próbny, z możliwością

przedłużenia.

Twoje zgłoszenie powinno zawierać:

1) CV

Czekamy na zgłoszenia do 15.05.2024 r.