Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka Dyrektora Zarządzającego
HR
Alshaya Poland

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Nasza historia sięga 1983 roku, kiedy to działalność franczyzowa została powołana do życia. W Polsce posiadamy w swoim portfolio trzy znane marki: Bath & Body Works, The Body Shop i Victoria’s Secret. Nasze sklepy to miejsca pełne wyzwań i możliwości, gdzie spotkasz wyjątkowych ludzi i nauczysz się nowych rzeczy. Codziennie pracujemy zespołowo i wspólnie dążymy do osiągania założonych celów. W naszych Pracownikach dostrzegamy osoby z potencjałem, które wspieramy w rozwoju i osiąganiu kolejnych szczebli kariery. Możesz rozwijać się w różnych obszarach i na różnych stanowiskach. Brzmi interesująco? Przekonaj się sam/a, że warto do nas dołączyć!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, Bath & Body Works.

Asystentka / Asystent Dyrektora Zarządzającego

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Wsparcie Dyrektora Zarządzającego w przygotowywaniu biznesowych prezentacji oraz komunikacji;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów (umowy, faktury) kierowanych do Dyrektora Zarządzającego;
  • Przygotowywanie tłumaczeń z języka angielskiego;
  • Prowadzenie podsumowań ze spotkań biznesowych;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora Zarządzającego;
  • Organizowanie i koordynowanie wszystkich ustaleń związanych z podróżami służbowymi;
  • Bieżącą współpracę z Recepcją Spółki, zastępstwo w bieżących sprawach administracyjnych pod nieobecność osoby odpowiedzialnej za Recepcję.

Jeżeli posiadasz:

  • Płynną znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji;
  • Biegłą znajomość obsługi komputera-posługujesz się aplikacjami pakietu MS OFFICE (Word, Excel, PowerPoint), znajomość pakietów graficznych będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pisania i redagowania oficjalnych dokumentów w języku polskim i angielskim;
  • Bardzo dobrą organizację i planowanie pracy własnej;
  • Cechy takie jak serdeczność i życzliwość, bardzo wysoką kulturę osobistą w budowaniu relacji z innymi.

To szukamy właśnie Ciebie!

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Dbamy o Twoje zdrowie oraz aktywność fizyczną - masz możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Jesteś najlepszym ambasadorem naszych marek, dlatego otrzymasz kartę zniżkową dla Ciebie i rodziny/przyjaciół na produkty wszystkich naszych marek;
  • Wiemy, że pierwsze dni pracy mogą być stresujące - dlatego nasz system wdrożenia w obowiązki i poznanie firmy jest podzielony na etapy – tak abyś od pierwszych dni czuła/czuła się komfortowo.
  • Hasło work life balance ma dla nas duże znaczenie - dzięki atrakcyjnej lokalizacji biura- pomiędzy Rondem ONZ a Daszyńskiego nie spędzisz w komunikacji miejskiej zbyt dużo czasu;
  • Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku będziesz pracować na najwyższej jakości standardach i procedurach, poznając inne kultury organizacyjne, szkoląc język angielski i zdobywając ciekawe doświadczenie.