Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graduate Partner ds. HR
new
HR
Amazon Fulfillment Poland

Gorzyczki
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
wykształcenie wyższe
Ms office
Analiza Danych
tworzenie raportów
samodzielność
Mile widziane
kadry
Prawo pracy
Opis stanowiska

DESCRIPTION

W naszym zespole, Partner ds. HR odgrywa kluczową rolę w tworzeniu pozytywnej i integracyjnej kultury, w której wszyscy nasi pracownicy czują się motywowani i wspierani. Od współpracy z innymi członkami zespołu nad nowymi strategiami HR, po rozwiązywanie skomplikowanych zagadnień, stanowisko to oferuje ekscytującą możliwość tworzenia wspaniałego miejsca pracy.

Key job responsibilities

- Wspieranie liderów w swojej placówce w kwestiach kadrowych

- Wspieranie wdrażania nowych polityk, które poprawią zaangażowanie pracowników i ich środowisko pracy

- Opracowywanie planów i inicjatyw związanych z komunikacją w celu wsparcia managera w przekazywaniu krótkich komunikatów informacyjnych oraz wszelkich ogłoszeń zbiorczych lub przeznaczonych dla całego centrum

- Przyjmowanie roli lidera we wdrażaniu i realizacji projektów kadrowych

- Gromadzenie i analiza danych, które mogą pomóc w tworzeniu nowych polityk i planów kadrowych

A day in the life

Osoba na tym stanowisku pracuje w jednym z naszych centrów logistycznych, w punkcie dostaw lub w centrum sortowania i jest głównym przedstawicielem kadry kierowniczej działu operacyjnego w swoim centrum. Od realizacji nowych programów obejmujących całą firmę, po mediację w relacjach międzypracowniczych, w elastyczny sposób współpracuje z pracownikami z różnych obszarów firmy, aby uczynić Amazon najlepszym miejscem pracy na Świecie.

Każdy dzień dla osoby na tym stanowisku przynosi nowe wyzwania. Pomaga tworzyć pozytywną atmosferę dla swoich współpracowników i asystuje w rozwiązywaniu skomplikowanych kwestii pracowniczych.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Gorzyczki, POL

BASIC QUALIFICATIONS

- Wykształcenie wyższe

- Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) w środowisku profesjonalnym

- Biegła znajomość języka angielskiego w formie pisemnej i ustnej

- Wcześniejsze doświadczenie w zakresie analizy danych i tworzenia raportów dla managerów

- Wcześniejsze doświadczenie w pracy z poufnymi i wrażliwymi informacjami dotyczącymi zasobów ludzkich oraz w zapewnianiu ich ochrony

PREFERRED QUALIFICATIONS

Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.

- Znajomość Systemu informacji kadrowych

- Doświadczenie w zakresie podstawowego prawa pracy oraz procesów kadrowo-płacowych

- Doświadczenie w pracy z szerokim gronem partnerów biznesowych na różnych szczeblach

- Doświadczenie w samodzielnej pracy oraz zdolność do rozwoju w nieustannie zmieniającym się, dynamicznym środowisku

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.