Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. HR (K/M)
new
HR
Amiblu Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
HR
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej zgodnej z celami strategicznymi firmy;
  • Prowadzenie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, procedury zatrudniania (ONboarding), wdrażania pracowników oraz procedury zwalniania (OFFboarding);
  • Wsparcie różnorodnych działań HR oraz procesów EB;
  • Realizowanie polityki szkoleniowej;
  • Współpraca z dostawcami usług HR m.in. agencjami pracy, portalami rekrutacyjnymi, firmami szkoleniowymi;
  • Administrowanie i rozliczanie świadczeń pracowniczych oraz benefitów;
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących działań HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student/ studentka ostatniego roku, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel;
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy przy kilku projektach jednocześnie.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (lub staże, praktyki);
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy oparty na celach;
  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie współpracowników;
  • Dodatkowy, płatny dzień wolny - Święto Pracownika Amiblu;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet socjalny;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Kafeteria benefitów z możliwością zakupu karty sportowej MultiSport