Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

HR Manager
new
HR
Arche Consulting

HR Manager

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym klientem jest firma produkcyjna - wiodący partner w dostarczaniu komponentów do samochodów osobowych.

Lokalizacja miejsca pracy: Świebodzin

Obowiązki:

  • wsparcie kadry zarządzającej w aktywnościach związanych z rozwojem, komunikacją wewnętrzną i zarządzaniem zespołem,
  • tworzenie modeli kompetencyjnych i założeń dla poszczególnych stanowisk przy współpracy z zarządem,
  • współtworzenie polityki informacyjnej i założeń komunikacji wewnętrznej, działania employer branding,
  • zarządzanie zespołem HR (w tym kadry i płace),
  • określanie potrzeb szkoleniowych i ich organizacja, kształtowanie polityki zarządzania talentami w organizacji,
  • koordynacja procesów rekrutacyjnych i onboardingowych,
  • implementacja nowoczesnych narzędzi HR (ocen pracowniczych, szkoleń, systemów wynagrodzeń),
  • współtworzenie i nadzór nad procesami związanymi z wynagradzaniem i premiowaniem,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, np. agencjami rekrutacyjnymi, firmami szkoleniowymi, konsultantami czy audytorami.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w roli HR Managera/HR BP w branży produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, rekrutacji oraz ocen pracowniczych,
  • umiejętność zarządzania zespołem i budowania skutecznych relacji zawodowych z pracownikami na każdym szczeblu,
  • samodzielność oraz proaktywność w działaniu przy bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność identyfikowania źródeł problemów i ich rozwiązywania,
  • umiejętność analizowania wskaźników dotyczących zasobów ludzkich,
  • umiejętność motywowania pracowników i wywierania na nich pozytywnego wpływu,
  • umiejętność zarządzania zmianami, prowadzenia negocjacji, a także aktywnego zarządzania niejasnymi sytuacjami,
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania zmianą w organizacji.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • odpowiedzialną rolę i możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów.