Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka HR ds. wsparcia biznesu
new
HR
BD ART Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
recruitment
komunikatywność
Mile widziane
HRBP
EB
Opis stanowiska

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, grupa Kingfisher i Leroy Merlin. Ponadto nasze produkty są dystrybuowane przez platformę Amazon w 28 krajach Europy i Stanach Zjednoczonych.

Obecnie, do naszego biura, mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z Zarządem Spółki przy tworzeniu strategii personalnej firmy.
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy użyciu różnych metod w dotarciu do kandydatów na wszystkie stanowiska w strukturze firmy z naciskiem na role w obszarze produkcji.
  • Współpraca z managerami zlecającymi rekrutacje i doradzanie im w zakresie doboru odpowiednich metod rekrutacyjnych.
  • Opracowanie i implementacja strategicznych działań związanych z onboardingiem, employer brandingowych oraz utrzymaniem pracowników.
  • Nadzór nad budżetem działu rekrutacji.
  • Opracowanie i wdrożenie oraz koordynacja procedury Poleceń Pracowniczych.
  • Realizacja dodatkowych projektów z obszaru miękkiego HR związanych z realizacją celów biznesowych ( w tym m.in. wdrożenie i nadzór nad procesem cyklicznej oceny pracowników oraz badaniami i ankietami, planowanie działań rozwojowych pracowników i zwiększanie ich motywacji; analityka HR-owa; tworzenie procedur HR-owych)
  • Prawidłowy przebieg procesu offboardingowego (w tym prowadzenie exit interview).
  • Monitorowanie zmian zachodzących na rynku pracy, nowości branżowych w zakresie narzędzi i rozwiązań HR-owych

Wymagania:

  • Min. 3 letniego doświadczenia w realizacji działań na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjno-handlowym lub w agencji doradztwa personalnego.
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).
  • Samodzielność, inicjatywa oraz postawa proaktywna.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne.
  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków.
  • Mile widziana znajomość narzędzi informatycznych do zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów)
  • Karty Multisport i dodatkowe ubezpieczenie NW