Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Personalnych
new
HR
Biedronka

Biedronka
Lubartów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
HR
CSR
wykształcenie wyższe
Microsoft Office
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przełożonego w realizacji zadań z obszaru HR;
  • zadania z obszaru administracji personalnej m.in. redagowanie rozwiązań umów o pracę, archiwizacja dokumentów;
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących wskaźników HR;
  • zadania związane z procesem oceny pracowników;
  • organizacja spotkań i imprez pracowniczych;
  • aktywności związane z obszarem CSR.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint);
  • umiejętności analityczne;
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • proaktywna postawa w codziennych działaniach.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, bez okresu próbnego;
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych;
  • Dostęp do platformy e-learningowej;
  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail.