Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Opiekun Klienta
new
HR
BS Group Sp. z o. o.

Warszawa
4 300 - 4 800 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
Umiejętność analizy
Angielski
obsługa Klientów
praca z dokumentacją
Microsoft Office
Mile widziane
status studenta
Opis stanowiska

BallSquad zatrudnia - czekamy na Ciebie!

Dołącz do startupu wprowadzającego rozwiązania Smart City i pomóż mieszkańcom, cieszyć się pełnią życia w mieście!

Naszą misją jest cyfryzacja procesu zarządzania obiektami użyteczności publicznej.

BallSquad stał się oczywistym wyborem do mierzenia się z nowymi wyzwaniami, które stoją przed administracją publiczną.

Bądź częścią tej zmiany i dołącz do naszego zespołu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Przeczytaj ten artykuł

Firma: BS Group Sp. z o. o.

📍Lokalizacja: Warszawa, Biuro budynek BUW-u na Powiślu

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi programów MS Office (Excel, Word),
  • Samodzielność i dokładność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność analizy i krytycznego myślenia,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Status studenta (mile widziany).

Lista codziennych zadań:

  • Kontakty e-mailowe i telefoniczne z klientem,
  • Praca z naszym autorskim systemem rezerwacji,
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem dokumentacji z klientami - współpraca z innymi działami firmy,
  • Przygotowywanie dokumentów w procesach wg. wzoru.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Płatny urlop,
  • Służbowy telefon i laptop,
  • Pracę na pełny etat ( zmiany 8:00-16:00; 10:00-18:00),
  • Możliwość rozwoju w BallSquad - awanse, a wraz ze zdobywanym doświadczeniem - wzrost wynagrodzenia,
  • Pracę w wielokulturowym zespole, bardzo otwartym na dzielenie się i integrowanie Cię z projektami,
  • Ciekawe zadania związane z wprowadzaniem rozwiązań z kategorii Smart City,
  • Praca w budynku słynnego BUW-u na Powiślu,
  • Poznanie systemów i narzędzi do zarządzania projektami (Click Up, G Suite, Slack itp.),
  • Imprezy integracyjne: panele dyskusyjne, warsztaty i networking dla chętnych,
  • Kawa i herbata w biurze,

Etapy rekrutacyjne:

  • Rozmowa telefoniczna oraz wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę w naszym biurze.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

4 300 - 4 800 PLN

Brutto miesięcznie - UZ