Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Praktykant/ka - Dział Rozwoju i Szkoleń
HR
BUDIMEX S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Opis stanowiska

Budimex wystartował z programem praktyk studenckich na rok 2024. Największy w Polsce generalny wykonawca w branży budowlanej przygotował ok. 250 miejsc dla osób kształcących się na kierunkach inżynieryjnych, ale także w dziedzinie HR, finansów czy IT. Praktyki są oczywiście płatne! :)

Twoje przyszłe zadania:

  • wsparcie w organizacji szkoleń
  • wprowadzanie danych do systemu HRiS
  • kontakt z pracownikami i bieżąca pomoc

Oczekujemy od Ciebie:

  • studiów na kierunkach humanistycznych
  • znajomości podstawowych narzędzi z pakietu Microsoft Office
  • skrupulatności, umiejętności organizacji pracy, komunikatywności i dyspozycyjności