Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Recepcjonistka/ Recepcjonista
new
HR
CAPE MORRIS

CAPE MORRIS
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
elastyczność
komunikatywność
odpowiedzialność
samodzielność
Opis stanowiska

My, czyli Cape Morris jesteśmy agencją 360°. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by codziennie pokonywać bariery i proponować niesztampowe rozwiązania. Tworzymy marketing zintegrowany bardziej.

Jesteśmy 40-to osobowym zespołem łączącym różnorodne osobowości, działającym po partnersku, w przyjaznej atmosferze.

Od niedawna cała nasza kreatywna praca, kontakt z partnerami biznesowymi i codzienna współpraca toczy się w biurze na Mokotowie. Do tego niezwykłego miejsca szukamy osoby na stanowisko:

Recepcjonistki/ Recepcjonisty

Czym będziesz się zajmowała/ zajmował?:

  • Koordynowanie przesyłek pocztowych (poczta przychodząca i wychodząca)
  • Prowadzenie recepcji i przyjmowanie gości
  • Koordynowanie działań administracyjnych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji firmowej i archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z dostawcami usług biurowych i właścicielem budynku
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów zakupów firmowych
  • Nadzorowanie czystości biura, współpraca z firmą sprzątającą
  • Pilnowanie wybranych kosztów funkcjonowania biura
  • Obsługa floty samochodów służbowych
  • Opieka nad sprzętem (laptopy, telefony), wydawanie, ewidencja i współpraca z firmą IT
  • Wsparcie działań księgowych i obiegu faktur
  • Współudział w organizowaniu eventów i spotkań integracyjnych
  • Tworzenie przyjaznej atmosfery pracy w zespole
  • Wsparcie pracowników w bieżących sprawach związanych z biurem

W Cape Morris dbamy o siebie nawzajem i tak budujemy nasze środowisko pracy, żeby każdy czuł się u nas dobrze. Twórz z nami niepowtarzalne, sprawne i dobrze zorganizowane miejsce, gdzie chce się być 😊.

Czego szukamy:

  • Szukamy osoby doświadczonej w pracach recepcyjnych i koordynowaniu funkcjonowania biura (min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku)
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w trybie całkowicie stacjonarnym

Co oferujemy:

  • wcześniejsze rozpoczęcie weekendu, w piątki pracujemy do 15 😊
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • komfortowe biuro w willi wśród zieleni, ogród, poduchy
  • ludzi - ciekawych, wesołych, milczących, gadatliwych, ale zawsze pozytywnych 😊
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym środowisku
  • dużo spotkań integracyjnych i wspólnego świętowania.