Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Recruiter
new
HR
CCPorter Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Rekrutacja
HR
Ms office
Canva
social media
Opis stanowiska

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Będziesz miała/miał ogromny wpływ na to, jak szukamy talentów i jak budujemy markę pracodawcy w Polsce i poza jej granicami!

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • Szukanie sposobów na znalezienie najlepszych kandydatów.
  • Pisanie i wrzucanie ogłoszeń o pracę na różne strony internetowe.
  • Przesiewanie CV i rozmawianie przez telefon z kandydatami.
  • Organizowanie spotkań rekrutacyjnych i zarządzanie harmonogramem managerów.
  • Zarządzanie naszą bazą danych i naszym systemem do rekrutacji.
  • Tworzenie raportów i analiz.

  • Masz przynajmniej pół roku doświadczenia w rekrutacji albo podobnej dziedzinie.
  • Jesteś guru social mediów i świetnie komunikujesz się z ludźmi online.
  • Świetnie znasz angielski, jeśli znasz dodatkowy język obcy - To będzie dodatkowy plus!
  • Potrafisz korzystać z narzędzi MS Office
  • Znasz się na Canvie lub podobnych programach do grafiki.
  • Jesteś zorganizowany/a, kreatywny/a i masz mega marketingowy zmysł.
  • Dobrze czujesz się w organizacji o niekorporacyjnej kulturze i międzynarodowym środowisku

A co my Ci zaoferujemy w zamian?

  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szansę na kreowanie procesów rekrutacyjnych i wizerunku firmy.
  • Dużo niezależności i możliwość testowania swoich pomysłów.
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • A biuro? Super lokalizacja w samym centrum Warszawy, blisko metra Politechnika.

Brzmi świetnie, prawda? Daj nam znać, że chcesz być częścią naszego zespołu!