Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. kursów i szkoleń
new
HR
Centrum Nauki i Biznesu Żak

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
branża szkoleniowa
samodzielność
komunikatywność
Ms office
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasza Firma ciągle się rozwija.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb szkoleniowych oraz potencjału do organizacji kursów w przydzielonych oddziałach
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla firm i instytucji w ramach kursów i szkoleń
  • Współpraca z instytucjami zlecającymi podwykonawstwo na organizację kursów
  • Poszukiwanie źródeł zleceń na organizację kursów i szkoleń
  • Nadzorowanie wykonywania planów rozwoju firmy w podległych oddziałach
  • Realizowanie semestralnego planu rozwoju firmy
  • Organizacja i koordynowanie przebiegu kursów ONLINE
  • Dbałość o terminowy obieg dokumentów związanych z działalnością kursową
  • Weryfikacja poprawności dokumentów kursowych
  • Nadzór nad wynajmem sal w podległych miastach
  • Czynny udział w rozwoju działalności szkoleniowej firmy

Oczekiwania:

  • Znajomość branży szkoleniowej (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w realizacji projektów unijnych i przetargach (mile widziane)
  • Wysoka orientacja na cel i wynik
  • Duża samodzielność działania,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wsparcie w trakcie pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów – możliwość z korzystania z: ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej