Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Information Security Manager
HR
CodeTwo - HRejterzy

15 000 - 25 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
analityka
RODO
ISO
ISO 27018
Opis stanowiska

Jesteśmy ponad 100-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 110 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: https://www.codetwo.pl/praca

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław lub Jelenia Góra lub praca zdalna

Pracując na tym stanowisku będziesz zajmować się między innymi:

  • Nadzorem nad Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w organizacji według normy ISO 27001, 27018 oraz jego doskonaleniem.
  • Utrzymaniem i odnawianiem posiadanych certyfikatów, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań norm ISO.
  • Nadzorem nad utrzymaniem pełnej zgodności z wszystkimi wymaganiami GDPR, CCPA, HIPAA, PCI DSS.
  • Przygotowaniem organizacji do uzyskania i utrzymania certyfikacji SOC 2 (AICPA).
  • Wyborem i współpracą z audytorami zewnętrznymi (certyfikacje, identyfikowanie podatności).
  • Reprezentowaniem organizacji wobec wszelkich organów administracji publicznej w obszarze bezpieczeństwa danych osobowych.
  • Przeprowadzaniem regularnej analizy ryzyka w organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji oraz nadzorem nad DPIA.
  • Zarządzaniem incydentami bezpieczeństwa i systemem ich raportowania.
  • Nadzorem nad projektami, których celem jest eliminacja zidentyfikowanego ryzyka lub jego mitygacja.
  • Koordynacją i doskonaleniem procesu audytu wewnętrznego oraz analizowaniem zidentyfikowanych niezgodności.
  • Monitorowaniem i wdrażaniem zaleceń pokontrolnych.
  • Nadzorowaniem dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (polityk, procedur, instrukcji dotyczących bezpieczeństwa informacji).
  • Koordynacją i nadzorem nad systemem szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji oraz propagowaniem dobrych praktyk wewnątrz organizacji.
  • Wsparciem merytorycznym organizacji w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych.
  • Ścisłą współpracą z działem IT i IT Security w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz BCP.
  • Nadzorowaniem inicjowanych przez klientów procedur due diligence.
  • Negocjowaniem treści dokumentów podpisywanych z klientami związanych z bezpieczeństwem informacji (np. NDA, kodeksy postępowania).
  • Nadzorowaniem procesów DSR, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi procesu związanego z usuwaniem danych osobowych.
  • Monitorowaniem zmian w otoczeniu prawnym związanym z bezpieczeństwem informacji i obowiązującymi w tym zakresie normami.
  • Przygotowywaniem raportów, analiz i zestawień w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Czego wymagamy?

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenia wyższego o profilu: informatyka lub bezpieczeństwo lub zarządzanie lub prawo.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Rozumienia procesów IT i doświadczenia we współpracy z IT.
  • Znajomości wymagań i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania BCP.
  • Wiedzy w zakresie wymagań normy ISO 27001 oraz doświadczenia praktycznego w zarzadzaniu SZBI, zgodnym z ISO 27001 (warunek konieczny).
  • Wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu procesem audytów wewnętrznych.
  • Wiedzy w zakresie wymagań związanych z uzyskaniem certyfikatu SOC 2 i praktycznego doświadczenia w jego wdrażaniu i/lub utrzymaniu.
  • Znajomości przepisów regulujących przetwarzanie danych osobowych.
  • Skrupulatności, dokładności, wnikliwości.
  • Umiejętności zarządzania projektami i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów.

Co oferujemy?

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft.
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez ponad 110 tysięcy firm ze 170+ krajów świata.
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów.
  • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
  • Ruchome godziny pracy.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności.
  • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów.

Prześlij do nas swoje CV.

15 000 - 25 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP