Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. HR
new
HR
Copernic

Copernic
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
doświadczenie
komunikacja
budowanie relacji
współpraca
organizacja pracy
priorytetyzacja
HR i EB
Opis stanowiska

Copernic to rewolucyjna inicjatywa, która przywraca równowagę naszej planecie poprzez energię odnawialną (OZE), walcząc z zanieczyszczeniem i dążąc do Polski bez smogu i węgla. Nasza misja jest jasna: zmienić świat. Działamy kompleksowo, od koncepcji po praktyczne realizacje, wykorzystując najnowsze technologie i innowacje. Nasze spółki, Copernic Design Studio, Copernic PPA i Copernic GO, to dynamiczne centra zmian, które przesuwają granice w obszarach projektowania, budowy, sprzedaży energii oraz elektromobilności. W Copernicu stawiamy na ludzi pełnych pasji i optymizmu, gotowych na wyzwania i przekraczanie granic. Jeśli marzysz o udziale w projekcie, który zmienia świat, dołącz do nas już teraz!

Poszukiwany! Specjalista ds. HR

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie pracowników oraz kadry zarządzającej w kwestiach HR;
  • realizacja procesów rekrutacyjnych, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń, aktywne poszukiwanie kandydatów
  • organizacja onboardingu i offboardingu pracowników,
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi,
  • odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną z pracownikami oraz działania integracyjne,
  • wsparcie działań employer brandingowych,
  • udział w organizacji eventów pracowniczych;

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min 2 lata w obszarze HR, szczególnie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz innych projektów z obszaru miękkiego HR
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz budowania relacji,
  • nastawienie na współpracę w zespole, świetna organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • gotowość do realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR, a także inicjatywa własna w działaniu
  • zainteresowanie trendami w branży HR i EB

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze branży OZE,

Co oferujemy?

W Copernic nie tylko zapewniamy pracę - kreujemy środowisko, w którym Twoje ambicje i pasje mają szansę na rozwój i spełnienie. Dołączając do nas, możesz liczyć na:

  • Ciekawe doświadczenie w świecie startupów, gdzie kreatywność i samodzielność są doceniane,
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia, aby dopasować się do Twoich potrzeb i preferencji,
  • Indywidualne wdrożenie do pracy, ponieważ wierzymy w wartość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • Możliwość uczestniczenia w inspirujących projektach, które stale się rozwijają i przynoszą realne zmiany,
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy, gdzie humor jest częścią codzienności,
  • Nieograniczone perspektywy awansu - od początkującego stażysty po przywódcę zespołu, to Ty kształtujesz swoją ścieżkę kariery.
  • Dołącz już teraz do Copernic i zobacz, jak Twoje możliwości rosną razem z nami!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!