Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
new
HR
DECORA S.A.

DECORA S.A.
Środa Wielkopolska
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kadry i płace
SAP
wykształcenie wyższe
Prawo pracy
ubezpieczenia społeczne
Angielski
Płatnik
Microsoft Office
Opis stanowiska

📄Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników spółki,
  • Zapewnienie zgodności procesów z przepisami prawa pracy,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PPK, PFRON),
  • Przygotowywanie raportów i analiz z obszaru kadrowo- płacowego,
  • Współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami firmy.

🤝Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • Biegła znajomość obsługi MS Office – szczególnie Excel,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Praktyczna znajomość zagadnień dot. rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność, samodzielność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Skrupulatność i terminowość,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Obsługa programu Płatnik.

👍Mile Widziane

  • znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców