Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży
new
HR
ER Group

ER Group
Warszawa
7 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż
HR
negocjacje
Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rosnącą agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne/ wyższego szczebla. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży na rynku polskim.

Przyszły zakres Obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim
  • Działania w różnych kanałach w celu pozyskiwania leadów oraz kontaktów biznesowych
  • Prezentowanie oferty firmy podczas spotkań z potencjalnymi klientami
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu zwiększenie efektywności procesu sprzedaży.
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii sprzedażowej.
  • Ścisła współpraca z zespołem rekrutacyjnym.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji jeżeli posiadasz:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B w branży HR/ rekrutacyjnej
  • Wysokie kompetencje miękkie oraz czujesz się swobodnie w zakresie sprzedaży i negocjacji
  • Wypracowane metody oraz narzędzia dotarcia do potencjalnych klientów
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Motywujący system prowizyjny
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Pracę w pełni zdalną ze sporadycznymi spotkaniami integracyjnymi
  • Krótszy dzień pracy w każdy piątek
  • Narzędzia służbowe, w tym dostęp do LinkedIn Sales oraz innych wspierających sprzedaż
  • Dużą autonomię działania oraz realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz organizacji

7 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B