Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka ds. Kadr i Płac
new
HR
Falck DT Poland

Warszawa
2 500 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
polski
Opis stanowiska

Falck jest światowym liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej i reagowania kryzysowego, którego celem jest poprawa samopoczucia ludzi i ratowanie życia. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu nawiązaliśmy współpracę z władzami lokalnymi i krajowymi w 26 krajach, aby zapobiegać wypadkom, chorobom i sytuacjom kryzysowym. Zatrudniamy 25 000 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zaangażowani w szybkie i kompetentne reagowanie w sytuacjach kryzysowych, ratowanie i pomoc potrzebującym oraz świadczenie usług rehabilitacyjnych po chorobie lub urazie. Oprócz naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie opieki zdrowotnej i reagowania kryzysowego, Falck Digital Technology wspiera firmy we wszystkich aspektach IT, obejmujących rozwój funkcji, architekturę, zarządzanie, zarządzanie projektami, zarządzanie aplikacjami i infrastrukturę IT, taką jak serwery, sieci i komputery. Prowadzimy infrastrukturę IT oraz IT Service Desk w ścisłej współpracy z naszym dostawcą operacji IT, zapewniając zarządzanie systemami informatycznymi naszych klientów z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu HR jako Asystent/ka ds. Kard i Płac.

Twoje codzienne zadania to:

- Tworzenie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- Sprawdzanie poprawności i aktualności dokumentacji pracowniczej,

- Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym (Xpertis),

- Uczestnictwo w bieżących projektach i pomoc we wdrażaniu nowych funkcjonalności.

- Zapewnienie codziennego wsparcia w bieżących działaniach zespołu.

Śmiało aplikuj, jeśli:

• Aktualnie studiujesz na co najmniej drugim roku studiów związanych z administracją, HR lub finansami,

• Interesujesz się obszarem HR,

• Cechuje Cię proaktywność, dbałość o szczegóły i zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości pracy,

• Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,

• Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy biurowej,

• Twoja dostępność minimum 20 godzin tygodniowo.

2 500 - 5 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ