Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka ds. obsługi szkoleń
new
HR
FIG Polska

FIG Polska
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
szkolenia
obsługa szkoleń
PowerPoint
Opis stanowiska

Francuski Instytut Gospodarki Polska-organizator prestiżowych szkoleń dla kadry zarządzającej z zakresu strategii, finansów, marketingu i organizacji przedsiębiorstw z ponad 25-letnim doświadczeniem,

zatrudni na stanowisko

Zadania:

  • rejestracja uczestników szkoleń i monitorowanie przebiegu zajęć,
  • ekspozycja materiałów informacyjnych,
  • wsparcie w organizacji szkoleń, w tym, przygotowanie i dostarczenie materiałów szkoleniowych, certyfikatów,
  • udzielanie informacji o ofercie FIG Polska,
  • aktualizacja bazy kontaktów i rejestracja ankiet satysfakcji po szkoleniach w systemie CRM,
  • prowadzenie dokumentacji,

Szukamy osoby:

  • dyspozycyjnej w pełnym wymiarze czasu pracy (mile widziani studenci studiów zaocznych),
  • posiadającej pierwsze doświadczenia w pracy(staż, administracja, obsługa klienta),
  • dokładnej, dobrze zorganizowanej, samodzielnej,
  • uśmiechniętej, dynamicznej, zorientowanej na klienta,
  • z podstawową znajomością MS Excel i dobrą PowerPoint,
  • komunikatywnej o wysokim poziomie kultury osobistej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w gronie prestiżowych klientów–dającą możliwość zdobycia doświadczenia w różnych obszarach (obsługa klienta, administracja, wsparcie sprzedaży),
  • umowę zlecenie w okresie próbnym 3 miesiące, a później umowę o pracę i pakiet medyczny,
  • możliwość udziału w szkoleniach

Dodatkowe informacje:

  • Praca od poniedziałku do piątku: w dni szkoleniowe w godzinach 8.00-17.30, nadgodziny do odbioru w pozostałe dni.
  • Miejsce wykonywania pracy:biuro FIG Polska przy ul. Filtrowej oraz Hotele 4*w których odbywają się nasze szkolenia.
  • Wymagany strój biznesowy w dni szkoleniowe.