Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Rekrutacji
new
HR
Foodcom S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową działającą w branżach Food, Animal Nutrition, Industrial oraz FMCG. Stawiamy na pasję, motywację, współpracę i zaufanie. Jeśli poszukujesz pracy pełnej satysfakcjonujących wyzwań i rozwoju, to czekamy na Ciebie!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Rekrutacja
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska handlowe oraz do działów Back Office
  • Redagowanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami, zwłaszcza działem kadr i marketingu w zakresie Employer Branding, Onboarding, dokumentacji pracowniczej

Wymagania:

  • Posiadasz 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Komunikujesz się swobodnie w j.angielskim (wykorzystujemy ten język do kontaktu ze współpracownikami i prowadzenia spotkań rekrutacyjnych z kandydatami)
  • Jesteś samodzielny/a i proaktywny/a w działaniu
  • Posiadasz silne nastawienie na realizację celu
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe

Oferujemy:

  • Nowoczesne biuro w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
  • Kultura organizacyjna nastawiona na nieformalne i bezpośrednie relacje, wzajemne wsparcie oraz pracę zespołową
  • Duża swoboda w działaniu i szybka decyzyjność w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • Dbamy o Work-life balance
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku