Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. zamówień publicznych
new
HR
Gdańskie Wody Sp. z o.o.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Zarządzamy systemem zagospodarowania wód opadowych w Gdańsku – od zbiorników retencyjnych, przez sieci kanalizacji deszczowej, po ogrody deszczowe. Monitorujemy poziom opadów, by reagować na zagrożenie powodziowe. Opracowujemy koncepcje zagospodarowania wód opadowych, wydajemy warunki techniczne i uzgadniamy dokumentacje projektowe oraz dostosowujemy miasto do zmian klimatu poprzez budowę obiektów małej retencji.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
zamówienia publiczne
prawo
Administracja
Ms office
Opis stanowiska

Gdańskie Wody Sp. z o.o. to firma działająca ponad 30 lat na gdańskim rynku. Unikalny zakres działalności związany z zagospodarowaniem wód opadowych na terenie gminy miasta Gdańsk czyni ze spółki w skali kraju lidera wdrożeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi. Spółka w zakresie obowiązków posiada uzgadnianie wszystkich inwestycji budowlanych realizowanych na terenie Gdańska, opiniowanie i współtworzenie różnego typu koncepcji, strategii czy polityk miejskich. Gdańskie Wody tworzy dynamiczny, multidyscyplinarny zespół, który połączyła pasja do wody i kreowania przestrzeni.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • Weryfikacja wniosków zakupowych sporządzanych przez merytorycznie odpowiedzialne działy Spółki,
  • Współdziałanie z komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie prowadzonych postępowań.
  • Sporządzenie planów zamówień publicznych i sprawozdań z udzielonych zamówień
  • Koordynacja spraw związanych z trybem informacji publicznej oraz wymagających pozyskania uwarunkowań prawnych.
  • Współdziałanie z Kancelarią prawną

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawnicze, administracyjne, ekonomiczne),
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy zamówieniach publicznych
  • Praktyczną znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, umożliwiająca samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
  • znajomość programów komputerowych takich jak: Pakiet Office, Power Point, Excel, LEX/LEGALIS,
  • Ukończone kursy i szkolenia z zakresu zamówień publicznych (mile widziane).

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Pakiet świadczeń z ZFŚS w tym dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy komunikacją miejską oraz rowerem
  • Pracowniczy Program Emerytalny PPE
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • Uczestnictwo w różnych formach aktywności sportowej
  • Pracę, która ma sens!

CV należy przesłać do 30.05.2024r. za pomocą przycisku "Aplikuj".