Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka Zarządu
new
HR
Health LABS Care S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
Angielski
prawo jazdy
Microsoft Office
Opis stanowiska

🤓Asystent/ka Zarządu

📍Warszawa

Kogo szukamy?

Osoby samodzielnej, dobrze zorganizowanej oraz zaangażowanej w powierzone jej zadania.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja zadań asystenckich zleconych przez Zarząd oraz kluczowych managerów.
  • Prowadzenie spraw dotyczących Organów Spółki: Zarządu, Rady Nadzorczej.
  • Kompleksowa obsługa spotkań Zarządu i Rady Nadzorczej, m.in. organizacja hoteli, transportu dla gości Zarządu.
  • Zarządzanie kalendarzem członków Zarządu oraz kluczowych managerów, umawianie i organizacja spotkań w tym organizacja posiedzeń Zarządu i wspólników.
  • Organizacja wyjazdów służbowych Zarządu i kluczowych managerów oraz nadzór nad przebiegiem podróży służbowych.
  • Rozliczanie delegacji i pozostałych kosztów Zarządu i kluczowych managerów, ścisła współpraca z działem finansów.
  • Wykonywanie pracy kancelaryjnej, w tym przyjmowanie, rejestracja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych.
  • Współpraca i komunikacja z Działem HR, Działem Prawnym oraz Działem Finansów.
  • Zarządzanie przestrzeniom biurową w warszawskiej siedzibie firmy.
  • Wsparcie w zakresie tworzenia procesów administracyjnych w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (1-3 lata).
  • Bardzo dobra, samodzielna organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy z wieloma zespołami.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Praca z biura - 100%.
  • Angielski na poziomie min. B2.
  • Wysoki poziom dyskrecji i kultury osobistej.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie, osiągającej widoczne sukcesy komercyjne
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia w PZU
  • Zniżki na nasze produkty