Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kadr i Płac
HR
Holding1

Holding1
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Enova365
dobra organizacja pracy
praca w grupie
Opis stanowiska

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 35 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne, usprawnia i automatyzuje procesu biznesowe, realizuje inwestycje mieszkaniowe i komercyjne przyjazne środowisku.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jesteśmy laureatem godła Odpowiedzialny Pracodawca roku 2023 oraz 2024.

📝 Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT 4, PIT 11, GUS oraz PPK
  • Przygotowanie danych do PFRON
  • Monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP
  • Prowadzenie obsługi benefitów (Luxmed, Benefit Multisport)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla kadry zarządzającej

✅ Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac
  • Praktyczna znajomość obsługi programu kadrowo – płacowego Enova
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office

👉 To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy