Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Talent Partner
HR
HR Hints

HR Hints
Kraków
4 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
recruitment
screening
English
customer relations
HR
research
Friendly offer
Opis stanowiska

HR Hints to pierwszy butik HR w Polsce. Naszą misją jest wspieranie założycieli i managerów w budowaniu i zarządzaniu organizacjami opartymi na zaangażowanych pracownikach. Działamy na zasadzie subskrypcyjnego modelu HR on Demand lub on Board, oferując kompleksowe wsparcie w zakresie rekrutacji, komunikacji oraz nowoczesnego przywództwa. Działamy praktycznie, stając się częścią firm, z którymi współpracujemy, co pozwala nam być nie tylko zorientowanymi na ludzi, ale również na biznes. HR Hints pracuje według własnej metody budowania kultur organizacyjnych - Culturivy, która została opisana w książce "Culturivy: Siła Zmiany w Miejscu Pracy".

O co chodzi w tej roli?

Dołączając do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny/a za poszukiwanie kandydatów na różne stanowiska oraz współpracę z naszymi klientami, w tym startupami, inwestorami i rozwijającymi się firmami. Twój zakres obowiązków będzie obejmował również obserwowanie trendów rynkowych i dzielenie się nimi z zespołem HR Hints oraz naszymi klientami.

Czego potrzebujesz, by doskonale sobie poradzić jako Talent Partner?

  • Doświadczenia w rekrutacji oraz umiejętności prowadzenia researchu,
  • nie są Ci straszne wskaźniki i monitorowanie/analizowanie swojej pracy,
  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • solidności, rzetelności oraz pracowitości,
  • podejścia "get the job done",
  • nastawienia na klienta i doświadczenia w pracy w tym obszarze,
  • pasji do budowania relacji oraz chęci współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR.

Co chcemy Ci zaproponować, jeśli dołączysz do HR Hints?

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji oraz budowania kultury organizacyjnej,
  • brak stagnacji - regularne wsparcie, nauka, wymiana wiedzy oraz możliwość pracy z najciekawszymi organizacjami,
  • praca w oparciu o elastyczny model czasowy oraz partnerskie zasady działania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity, takie jak płatny nielimitowany urlop,
  • Mac do użytku prywatnego i służbowego,
  • 100% finansowane lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i współtworzyć pierwszy w Polsce butik HRowy oraz spełniasz wymienione kryteria, czekamy na Twoją aplikację!

4 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B