Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

HR Business Partner
new
HR
Infakt

Infakt
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
EB
Rekrutacja
Opis stanowiska

O inFakt

Od 2008 dostarczamy aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi, wystawianie faktur, dodawanie kosztów i dokonywanie płatności. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze. Jesteśmy liderem na polskim rynku rozwiązań dla księgowości i należymy do norweskiej Grupy Visma.

Główne obowiązki (70% czasu): 💼

  • koordynacja i logistyka procesów rekrutacyjnych (czyli co i gdzie jest publikowane, gdzie jako inFakt jesteśmy obecni, a gdzie nie),
  • Całościowe spojrzenie na potrzebne kompetencje i otwarte rekrutacje, monitorowanie kogo rekrutujemy i gdzie dany kandydat/dana kandydatka może pasować,
  • wspieranie CPO i COO w zarządzaniu i optymalizacji tego, jak pracownicy i pracowniczki czują się w inFakcie (dbanie o Employee Journey, inne procesy HRowe),
  • wspieranie liderów i liderek w pełnej drodze ich zespołów, od zatrudniania, wdrażania po rozstawanie się z pracownikami,
  • monitorowanie tego gdzie i jak, jako pracodawca, jesteśmy widoczni,

Dodatkowe obowiązki (30% czasu): ⭐

  • wspieranie działu Administracji w działaniach z zakresu Employer Branding (główna odpowiedzialność za to jest po stronie Administracji),
  • organizowanie rozmów z odchodzącymi pracownikami (exit interview) oraz oceny procesu wdrażania (onboardingu),
  • Wspieranie działu Administracji w planowaniu i organizacji wydarzeń dla pracowników i pracowniczek,
  • współorganizacja wydarzeń związanych z marką pracodawcy, np. targi pracy, hackathony, warsztaty Ruby.

Po czym poznasz, że to rola dla Ciebie?

✔ Lubisz i umiesz robić poniższe rzeczy:

  • uczestniczyć w spotkaniach rekrutacyjnych,
  • budować relacje z liderami i liderkami,
  • monitorować rynek pracy oraz sieć, zarządzać tym, jak jesteśmy obecni w różnych serwisach,
  • dbać o jakość ogłoszeń o pracę, które publikujemy, sugerować i wdrażać poprawki,
  • wspierać liderów i liderki w tworzeniu ogłoszeń.

✔ Spełniasz te wymagania:

  • Masz już kilkuletnie doświadczenie w pracy HRowej, szczególnie w obszarze rekrutacji,
  • Lubisz rozmowy z ludźmi, potrafisz wysłuchać i zrozumieć cudzą perspektywę oraz dopasować odpowiednie formy odpowiedz,
  • Dobrze balansujesz między otwartością na rozmowę i asertywnością, niezbędną do organizacji dla siebie czasu pracy w skupieniu,

Jak to sprawdzimy? 🕵️‍♀️

  • będzie nam się dobrze rozmawiało, ale nie będę miał odczucia bycia zagadanym,
  • Porozmawiamy o tym, jakie masz pomysły na organizację Twojej pracy i usłyszę w tej rozmowie konkretne pomysły i doświadczenie,
  • dowiem się, jakie są dobre i złe praktyki HRowe, Twoje rekomendacje dla tej roli i obszaru w inFakcie,
  • Pokażesz na przykładach z doświadczenia jak radziłaś/radziłeś sobie z rekrutacjami oraz innymi sytuacjami z pracy HRowej.

W procesie rekrutacji czekają na Ciebie: 🔎

  • Aplikacja poprzez przesłanie CV
  • 15-minutowa rozmowa telefoniczna, żeby potwierdzić najważniejsze informacje,
  • Spotkanie w biurze, na którym dłużej porozmawiamy o Twoim dopasowaniu do roli, a Ty możesz poznać inFakt od środka,
  • Rozmowa z Zarządem, czyli wspólna szansa na zadanie dodatkowych pytań i określenie, czy chcemy ze sobą współpracować.