Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Rekrutacji
new
HR
INKATOM

INKATOM
Gliwice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
HR
recruitment
kreatywność
English
Opis stanowiska

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jesteśmy grupą pasjonatów i profesjonalistów działających w branży produkcyjnej - zapewniamy usługi wsparcia procesów produkcyjnych i zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej.

Obecnie, rozwijamy zespół Działu Rekrutacji - poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Gliwice

Czym będziesz się zajmować?

  • Organizowaniem i prowadzeniem procesów rekrutacyjnych na stanowiska zarówno niższego, jak i wyższego szczebla,
  • Aktywnym pozyskiwaniem kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod i narzędzi, w tym Social Media,
  • Dbaniem o pozytywny Candidate Experience
  • Reprezentowaniem organizacji na rynku pracy, w tym prowadzenie działań terenowych (targi, giełdy pracy, konferencje, dni rekrutacji itp.),
  • Współpracą z siecią partnerów i dostawców rekrutacyjnych,
  • Wsparciem procesów HR: onboarding, szkolenia, inne.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B ,
  • Umiejętność przygotowania raportów i prezentacji.
  • Duża dawka inicjatywy, kreatywności, ciekawość swojej pracy.
  • Znajomość j. angielskiego lub j. ukraińskiego.

Co możemy zapewnić?

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy
  • Dodatkowy urlop z okazji urodzin, tzw. "urlop urodzinowy"
  • Kompletny 3-miesięczny onboarding
  • Narzędzia pracy: telefon/ laptop/ dostęp do samochodu służbowego; narzędzia do rekrutacji, w tym system ATS do rekrutacji
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, w tym awansu
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę dla znanych firm produkcyjnych w Polsce; szczególnie w branży Automotive
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku