Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager HR
new
HR
INNPRO Robert Błędowski

Manager HR

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie zespołem
Prawo pracy
Angielski
Rekrutacja
EB
kadry
manager
HR
Opis stanowiska

Dołącz do jednego z największych VAD w Polsce oraz jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Manager HR.

📍Praca stacjonarna w Rybniku

Poszukujemy osoby, która skupi się na zarządzaniu zespołem i wspieraniu kadry managerskiej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Wszystkie formalne procesy kadrowe, takie jak przygotowywanie i zarządzanie umowami o pracę, sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi, zgłoszeniami do ZUS czy ewidencją urlopów, są obsługiwane przez zewnętrzne biuro kadrowe. Dzięki temu nasz Manager HR może skupić się na analizie danych, weryfikacji wskaźników oraz zwiększaniu efektywności procesów HR.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem HR
  • Utrzymywanie relacji i udzielanie wsparcia dla managerów
  • Udzielanie wsparcia w zakresie interpretacji prawa pracy
  • Nadzór nad procesami kadrowymi
  • Weryfikacja wskaźników i podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności
  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych i analiza ich skuteczności
  • Budowanie zaangażowania i strategii Employer Branding
  • Implementacja systemów motywacyjnych i benefitów
  • Tworzenie treści i postów dla serwisu wewnętrznego

Wymagane kompetencje:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolność zarządzania zespołem
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Angielski B2/C1
  • Zdolność tworzenia przystępnych postów i ogłoszeń- tzw. "lekkie pióro"

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę (do wyboru)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • benefity pracownicze

Benefity:

  • program kart Medicover Sport
  • imprezy integracyjne
  • zniżka pracownicza na produkty z oferty INNPRO
  • owocowe wtorki
  • paczki świąteczne
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Planu Kapitałowego (rządowy program długoterminowego oszczędzania)
  • najlepsza kawa w mieście