Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Benefitów i Kadr
new
HR
Symfonia

Symfonia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Symfonia
Symfonia

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
kadry
Płace
HR
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie administracji benefitów, w tym zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników i członków rodzin, wsparcie pracowników, przekazywanie zestawień do zespołu płac i księgowości
  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej do pracowników dotyczącej kwestii kadrowych i benefitów
  • Współpraca z dostawcami benefitów, w tym negocjacje warunków
  • Rozliczanie faktur benefitowych w obiegu dokumentów
  • Śledzenie trendów rynkowych
  • Rekomendowanie i wdrażanie programów benefitowych
  • Opracowywanie procedur wewnętrznych
  • Rozliczanie PPK
  • Sporządzanie, zawieranie i rejestracja umów B2B i cywilnoprawnych
  • Dbałość o całość zagadnień związanych z administrowaniem umowami z dostawcami
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie kadrowym lub płacowym
  • Prowadzenie spotkań informacyjnych dotyczących benefitów dla nowych pracowników
  • Prowadzenie spotkań informacyjnych dla managerów, dotyczących benefitów
  • Aktualizacja regulaminów
  • Wsparcie zespołu kadr i płac w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze administracji benefitów oraz w obsłudze kadrowej pracowników
  • Umiejętność analitycznego myślenia, prezentacji analiz, danych i wniosków
  • Dobra znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa dotyczących umów B2B oraz cywilno-prawnych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i rozliczaniu umów
  • Znajomość systemu Kadry i Płace Symfonia
  • Dobra znajomość Excel
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, terminowość
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole, elastyczność, chęć do nauki