Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Office Assistant
HR
IT Squad

IT Squad
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
excel
prawo jazdy
Angielski
Opis stanowiska

Jesteśmy średniej wielkości firmą, działającą w branży technologicznej. Dla naszych klientów prowadzimy projekty doradcze oraz wdrożeniowe.

Jako Office Assistant, będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu naszym biurem i wspieraniu działalności operacyjnej firmy, będąc niezastąpionym wsparciem dla całego zespołu.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, zaopatrzenie w artykuły biurowe, dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji i informacji
  • Rozwiązywanie problemów bieżących
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie przepływu informacji oraz harmonogramów dostarczenia dokumentacji
  • Wsparcie w działaniach Human Resources i Employer Branding– m.in. współorganizacja imprez firmowych, zaangażowanie w nasze wewnętrzne inicjatywy, pomoc w procesie wdrażania nowych pracowników
  • Aktywny udział w opracowywaniu i optymalizacji procesów firmowych
  • Raportowaniem wyników swojej pracy i wykonywaniem innych zadań zleconych przez przełożonych

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Doświadczenia w pracy w charakterze asystenckim/ młodszego specjalisty ds. biura/administracji
  • Samodzielności, odpowiedzialności i doskonałej organizacji- poza opieką recepcyjną większość Twoich zadań będzie bazować na terminach, deadlinach i samodzielnym monitorowaniu zadań
  • Proaktywności, dokładności i elastyczności- opieka nad biurem wymaga czujnego oka, a plan dnia może czasem ulec zmianom i wymagać szybkiej reakcji
  • Umiejętności oceny priorytetów oraz szybkiego działania
  • Procesowego myślenia
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Inicjatywy w kreowaniu przyjaznego miejsca pracy i pozytywnego nastawienia
  • Dobrej znajomości pakietu Office (Word, Excel)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2+
  • Prawa jazdy kat. B

Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy. Poszukujemy osoby do pracy w biurze w pełnym wymiarze godzin. Pracując z nami masz realny wpływ na naszą organizację.