Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Recruiter 🚀
HR
Klient rocketjobs.pl

Katowice
10 000 - 11 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 9 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
recruitment
Rekrutacja
HR
EB
sourcing
talent acquisition
Opis stanowiska

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z branży IT. Działamy w sektorze szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa. Nasz zespół to grupa ekpertów i pasjonatów IT, na co dzień realizujących projekty dla dużych klientów na terenie Polski i za granicą.

Do zespołu HR poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Recruiter

(z opcją rozwoju w kierunku TA Partnera)

🏠 Praca stacjonarna lub po okresie próbnym hybrydowa (max 2 dni HO/ tydz.)

Szukamy osoby, która w 100% przejmie odpowiedzialność za obszar rekrutacji. Idealny kandydat / kandydatka to osoba, która:

  • Czuje się swobodnie w roli doradcy dla hiring managerów
  • Dobrze zna rynek pracy i kandydatów, potrafi wskazywać ryzyka, szukać alternatywnych rozwiązań w trudnych projektach
  • Doskonale odnajduje się w roli sourcera i potrafi korzystać z różnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Skutecznie ocenia dopasowanie kandydatów zarówno pod kątem twardych kryteriów jak i umiejętności miękkich oraz dopasowania do kultury organizacyjnej
  • Chętnie współpracuje z innymi zespołami (np. marketingiem) w realizacji kampanii rekrutacyjnych czy projektach employer brandingowych
  • Rozumie strategiczne znaczenie obszaru talent acquisition i chce zaangażować się w jego rozwijanie

Ważne są dla nas:

  • Samodzielność – możesz liczyć na wsparcie managerów i zespołu HR; na co dzień samodzielnie organizujesz swoją pracę i będziesz rozliczany/a z efektów
  • Kreatywność – wychodzenie poza schematy i inicjatywa będą zawsze mile widziane
  • Otwartość i chęć dogłębnego zrozumienia naszej branży
  • Asertywność
  • Dojrzałość biznesowa

Wymagamy:

  • Min 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie in-house)
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji w obszarze IT
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (B2)

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od budowania opisów stanowisk, przez samodzielne docieranie do kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, po doradztwo w wyborze kandydatów)
  • Równocześnie prowadzimy 3-6 projektów rekrutacyjnych. Rekrutacje dotyczą stanowisk specjalistycznych i managerskich we wszystkich obszarach działalności firmy.
  • Udział w budowaniu strategii rekrutacyjnej i employer brandingowej
  • Optymalizacja procesów w obszarze talent acquisition
  • Koordynowanie procesu onboardingu nowych pracowników

Co znajdziesz u nas:

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach rekrutacyjnych
  • Gotowy do dzielenia się wiedzą o branży zespół hiring managerów
  • Możliwość samodzielnego kształtowania powierzonego obszaru i realnego wpływu na organizację
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP/ B2B)
  • Biuro w doskonałej lokalizacji w centrum Katowic
  • Pakiet benefitów
10 000 - 11 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 000 - 9 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP