Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy specjalista ds. kadr i płac
new
HR
Klient RocketJobs.pl

11 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
comarch optima
Płatnik
Ms office
Opis stanowiska

Poszukujemy starszego specjalisty do pełnej obsługi kadrowo-płacowej w firmie działającej w szkolnictwie. Istniejemy w obszarze biznesu od kilku lat. Cenimy wśród naszych członków zespołu wysoki poziom wiedzy w zakresie kadr i płac, wzajemne wsparcie w codziennych obowiązkach, chęć ciągłego rozwoju oraz przyjazną atmosferę.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko, które obejmuje prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej oraz zarządzanie kilkuosobowym zespołem. Rozwijamy się i powiększamy nasz zespół specjalistów - zachęcamy do złożenia swojej aplikacji.

Zadania:

● Prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej (nawiązywanie i rozwiązywanie umów o pracę, umów zlecenie, zasiłki, nadgodziny)

● Skrupulatne prowadzenie akt pracowniczych oraz pozostałej dokumentacji kadrowej

● Rozliczanie czasu pracy - umiejętność samodzielnego rozliczania dodatków czy urlopów

● Sporządzanie list płac z różnych tytułów

● Obsługa programów kadrowo-płacowych (preferowane programy to Comarch Optima oraz Płatnik)

● Znajomość Excela umożliwiająca usprawnianie pracy zespołu z zakresie dokumentacji

● Prowadzenie zespołu

Wymagania:

● Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej dużych firm

● Praktyczna i aktualna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz kadr i płac

● Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kilkuosobowego zespołu specjalistów - doświadczenie wymagane

● Praktyczna znajomość programu Comarch Optima, Płatnik, MS Office

● Skrupulatne dbanie i aktualizowanie akt pracowniczych

● Doświadczenie w kwestii funkcjonowania związków zawodowych w miejscu pracy

● Umiejętność komunikacji, otwartość na drugiego człowieka i chęć do udzielania pomocy w zakresie kadr i płac pozostałym członkom firmy

● Terminowość i odpowiedzialność

● Zaangażowanie w powierzone obowiązki

● Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

● Swobodna współpraca bez zwracania się na Pan/Pani - wszyscy jesteśmy dla siebie partnerami i mówimy do siebie po imieniu.

Dodatkowe atuty:

● Doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej firmy z branży usługowej

● Doświadczenie w sporządzaniu różnego rodzaju sprawozdań w dziedzinie kadr i płac.

Oferujemy:

● Stabilne warunki zatrudnienia

● Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym, możliwy 1 dzień w tygodniu

● Pracę wśród ludzi pełnych pasji i otwartych na drugiego człowieka

● Narzędzia do pracy (telefon, laptop)

● Szkolenia według potrzeb zgłaszanych przez zespół

● Opieka medyczna

● Parking

● Karta sportowa

● Spotkania integracyjne w biurze oraz wyjazdy dla całej firmy

● Dofinansowanie do okularów/oprawek

● Wsparcie radcy prawnego

● Coaching i wsparcie psychologiczne dla każdego członka zespołu

● Program mentoringowy dla liderów

Proces rekrutacji:

1. Selekcja CV przez naszego rekrutera

2. Krótka rozmowa uzupełniająca informacje o Twoim doświadczeniu

3. Manager działu przeanalizuje i oceni Twoje zgłoszenie

4. Rozmowa rekrutacyjna z Managerem działu

5. Jeśli aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie i Pracodawca będzie gotowy podjąć współpracę - skontaktuje się z Tobą.

11 000 - 13 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP